Půjčka Přeštice

 

Vymáhá po Vás někdo peníze nebo si chcete koupit nové auto, motorku nebo jde o úplně jinou investici? Tyto stránky Vám poskytnou dostatek informací a  výběr z několika kvalitních finančních společností. Přesvědčte se o našich kvalitách i vy...

Informace o Přešticích: 

První písemná zpráva z roku 1226.

 

PSČ: 334 01  

 

Najdete zde: kulturní a komunitní centrum, informační centrum, základní školu, mateřskou školu, dům dětí a mládeže, pečovatelskou službu, knihovnu, dům historie, městskou policii, sbor dobrovolných hasičů.  

 

 

Nejčastěji v tomto městě jsou půjčky poskytovány na:

Bydlení, motorky, zábavu.

 Provident Financial

S výhodnou půjčkou Provident si můžete vypůjčit částku v rozmezí 10.000 Kč – 50.000 Kč. Půjčka probíhá bez ručitele, bez skrytých poplatků a bez jakýchkoliv problémů. Peníze jsou na váš účet odeslány již několik hodin po podpisu smlouvy. Při žádosti o půjčku není nutné uvádět její účel, půjčit si tak můžete prakticky na cokoliv.

Půjčka Home Credit

Home Credit vám rychle dopomůže k splnění vašeho snu. Vypůjčit si můžete částku v rozmezí 10.000 Kč 150.000 Kč, přičemž není nutné uvádět účel půjčky. Navíc je bez poplatků a bez ručitele. Půjčku lze zdarma předčasně splatit a v případě nespokojenosti lze do tří měsíců od podepsání smlouvu vypovědět.

 Půjčka Ferratum

Půjčka Ferratum vám přijde vhod v období těsně před výplatou, když je zrovna hluboko do kapsy. Vypůjčit si můžete částku ve výši 1.000 Kč10.000 Kč a s dobou splatnosti až 30 dní. V průběhu vyřizování půjčky se nenahlíží do registru neplatičů ani se nijak nepátrá po účelu půjčky. Za každých zapůjčených 1.000 Kč pak zaplatíte jen 250 Kč