Půjčka Horšovský Týn

Potřebujete půjčit na zálohu na byt, dům nebo na nové osobní auto? Rádi Vám pomůžeme, vybírat můžete hned z několika ověřených nebankovních společností. Každá se něčím od té druhé odlišuje, ale jedno mají společné - většina klientů splátky zaplatí a rádi se vrací nazpátek. Přesvědčte se i vy...

Informace o Horšovském Týně:

První písemná zpráva z roku 1184.

PSČ: 346 01  

 

Najdete zde: mateřskou školu, základní školu, základní uměleckou školu, restaurace, ubytování, zdravotní středisko, městskou policii, autobusovou a vlakovou dopravu.

 

 

Nejčastěji v tomto městě jsou půjčky poskytovány na:

Bydlení, auto, splácení předchozích úvěrů, dovolenou.

Vybírat můžete z těchto nebankovních společností:

 Provident Financial

S výhodnou půjčkou Provident si můžete vypůjčit částku v rozmezí 10.000 Kč – 50.000 Kč. Půjčka probíhá bez ručitele, bez skrytých poplatků a bez jakýchkoliv problémů. Peníze jsou na váš účet odeslány již několik hodin po podpisu smlouvy. Při žádosti o půjčku není nutné uvádět její účel, půjčit si tak můžete prakticky na cokoliv.

Půjčka Home Credit

Home Credit vám rychle dopomůže k splnění vašeho snu. Vypůjčit si můžete částku v rozmezí 10.000 Kč 150.000 Kč, přičemž není nutné uvádět účel půjčky. Navíc je bez poplatků a bez ručitele. Půjčku lze zdarma předčasně splatit a v případě nespokojenosti lze do tří měsíců od podepsání smlouvu vypovědět.

 Půjčka Ferratum

Půjčka Ferratum vám přijde vhod v období těsně před výplatou, když je zrovna hluboko do kapsy. Vypůjčit si můžete částku ve výši 1.000 Kč10.000 Kč a s dobou splatnosti až 30 dní. V průběhu vyřizování půjčky se nenahlíží do registru neplatičů ani se nijak nepátrá po účelu půjčky. Za každých zapůjčených 1.000 Kč pak zaplatíte jen 250 Kč