Půjčka na rekonstrukci

13.01.2013 12:20

Půjčíme Vám na rekonstrukci bytu, domu, skladu, prodejních prostor (krámů) atd. Díky naší půjčce můžete přistavovat, bourat bagrovat prostě zvelebovat svůj majetek a tím zvyšovat i jeho tržní cenu. 
 
Výměna střešní krytiny + krovu
Můžete například vyměnit střechu s krovem, použít například betonové tašky Bramac MAX, MAX 7°, Natura, Moravská taška plus, Alpská taška Classic, Římská taška, Tegalit Reviva. Keramické střešní tašky Bramac Granát 11, Granát 13, Topas 13, Rubín 13, Smaragd Opál. Další výrobce tašek je Tondach s pálenou střešní krytinou typu: Falcovka 11, Francouzská 12, Hranice 11, Románská 12, Srdcovka 11, Stodo 12, Univerzál 12, Bobrovka 18x38, Brněnka 14, Francouzská 14, Malý prejz S,
Velký prejz, Figaro Samba 11, Steinbrück. Další možnost je plechová krytina značek Satjam, Lindab, Ruukki, Balex Metal, Borga, Dektrade, Evertech, Evertile, Bratex, Onduline - OnduSTEEL, OnduTECH, Gerard, Hille, Isola Powertekk, Legos, Metrotile, Omak, Roof, Plannja, Stato. U krovu můžete vyměnit buď jednotlivé trámy nebo všechny pozednice, krokve, vaznice, kontralatě, latě atd. Dřevo je nejčastěji buď smrk nebo borovice. Čím tvrdší dřevo použijete, tím jeho cena bude vyšší. 
 
Zateplení fasády
Zateplit fasádu polystyrenem, skelnou nebo minerální vatou se určitě vyplatí. Díky kvalitnímu zateplení nebudete mít v létě v místnostech velké teplo a v zimě velkou zimu díky izolaci. Izolace = přechod materiálu.  Fasádní polystyren se prodává o šířce 10, 20, 30, 40, 50, 60, 70, 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180 a 200 mm.  Minerální vata se prodává o šířce 30, 40, 50, 60, 70, 80, 100, 120, 140, 150, 160, 180, 200 a 220 mm. Každý výrobce může dodávat na trh jiný rozměr.

 

Výměna oken a dveří
Vyměnit dřevěná okna za plastová, hliníková nebo dřevěná eurookna se určitě také vyplatí. Plastová okna mají výhodu v dlouhé životnost v řádu desítek let, výborná teplená a zvuková izolace, bezkonkurenční poměr cena výkon. Prodávají se buď 5, 6, 7 komorové systémy plastových oken s dvojsklem nebo trojsklem pro co největší úsporu tepla. Šířky oken se pohybují okolo 70, 80 a 90 mm, což už je opravdu hodně velká masa materiálu. 
 
Výměna kotle
Vyměnit kotel na tuhá paliva díky naší půjčce je sranda, vybírat můžete z těchto a dalších značek na trhu: Dakon, Atmos, Topmax, Dakon, Therm, a Viadrus. Také můžete koupit nový plynový kotel Vaillant, Junkers, Protherm,  Buderus, Dakon, Viadrus, Viessmann, Thermona, Mora, Gamat, John Wood, Nefit, Gasex, Wolf .
 
Rekonstrukce koupelny
Další příjemnou radostí je krásná zrekonstruovaná koupelna díky naší půjčce. Můžete si vybrat vše, co se Vám bude líbit. Obklady značek např. Rako  (LASSELSBERGER), Winckelmans, Versace, Villeroy & Boch, Todagres S.A., Trend, Tagina, Tau, Supergres, Ston, Sichenia atd. Zabudovaný systém záchodu do stěny značky Geberit, který je schován pod obklady. Pořídit si rohovou vanu i sprchový kout, ty nejlepší doplňky a vyladit si koupelnu podle svých představ. Velmi je také důležitá rekonstrukce rozvodů, které v koupelně nejsou vidět. Vše je schováno ve stěnách a podlahách. Určitě se vyplatí před obkládáním koupelny udělat nové rozvody elektřiny, rozvody vody pro spotřebiče a vodovodní baterie, dále vyměnit kanalizační trubky. 
 
Výměna kuchyňské linky
Další denní radostí je krásná funkční kuchyňská linka. Denně ji používáme a proto si zasloužíme mít tu nejlepší. Díky naší půjčce si toto přání můžete splnit. Kuchyň si můžete pořídit na míru, podle vašich rozměrů místnosti nebo koupit  hotovou kuchyň z řetězců s nábytkem. Pokud Vám chybí peníze na dokoupení elektrospotřebičů do kuchyňské linky je tu opět naše půjčka.


Pokládka nové podlahy
Omrzela Vás pořád stejná okoukaná podlaha? Nevadí, díky naší půjčce si můžete podlahu vyměnit co nejdříve. Můžete použít například keramickou podlahu, korkové podlahy, dřevěné parkety, dřevěnou podlahu z prken nebo plavoucí podlahu. Každý typ má něco do sebe, záleží jen na Vás, který si vyberete. 
 
Malování pokojů
Nechcete si přidělávat starosti s malováním pokojů? Máte pravdu, zavolejte si odborníky, kteří přijedou, přestěhuju, vymalují, uklidí a vy jim díky naší půjčce kompletní práci zaplatíte a ani jste s tím neměli skoro žádnou práci. Proč zbytečně riskovat pád ze žebříku nebo štaflí, stěhovat těžký nábytek a ještě si udělat kýlu. Na tyto práce se opravdu hodí odborná firma a vy se můžete věnovat svým koníčkům a zálibám.